Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz BoB #1442 üzenetére

    Benne vagyok a dologban, de tényleg segítenetek kell, mert semmit nem értek hozzá. A scriptnek utána olvastam gyorsan, de én ebben nem látom, hogy hova tegyem, hogyan indítsam vagy hogy egyáltalán mihez kezdjek vele.
    Arról nem is beszélve, hogy igencsak sajnálnám a Windows partícióm...
    /dev/mapper/fedora-root / ext4 errors=remount-ro 0 1
    /dev/mapper/fedora-swap none swap sw 0 0
    UUID=6FC979640AE2E767 /media/Windows ntfs-3g defaults,windows_names,locale=hu_HU.utf8 0 0

    Éppen itt olvasgattam a topikot és az Iceweasel-en kívül semmi nem volt megnyitva. Egyik pillanartról a másikra beugrott egy Debian kék háttért és kész, ennyi volt. Megint hard reset. Komolyan, sírni volna kedvem... mit cseszek el?! Ha nem írom be a dpm-et, akkor meg megy a ventlátor és hangos tőle a laptop. Már arra gondoltam, hogy a laptoppal lehet baj, hiszen még nem is tisztítottam ki mióta megvan, de Winfos atomstabil, Ubuntu 13.10 szintén és a Manjaro is az volt.

    A Debinat nem sajnálom a fentiek miatt. Visszaállítani mindet max 2 óra, és akkor kényelmesen csinálgattam. Egyébként valószínúleg az Ubuntu 13.10-et tenném vissza az meg max 1 óra,

    [ Szerkesztve ]

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák