Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz DeFranco #9670 üzenetére

    szeptember felemas volt. 13-an repultunk vissza, igy abban a honapban 9 napot volt bolcsiben. de ugy remlik, csak 1-1.5 hete kezdodott. Szabi ota volt legalabb 2 hetvege, mikor Vera full dolgozott, akkor erdekes en le tudtam tenni aludni napkozben (kis traktorozas az udvaron, vagy bevasarlas, tengerparti boklaszas), meg ahogy hazajon (az elmult par napban) anyum is siman le tudja tenni a kisagyaba aludni a sünsanyi melle.

    Lehet (remelem) csak mulo szeszely.mindenesetre mindenkepp olyan, amire muszaly figyelnunk.

    bolcsonok vegyesek, van a manager 10+ ev tapasztalattal, tegnap epp o mondta,hogy 25-30percig probalta sikertelenul altatni, de a tobbi, aki a "wobbler roomban" van, jellemzoen fiatal csajok, mellesleg kb ugyanazok, akikkel tavaly aprilis ota van. szoval nem ertem.

    Persze en is azt preferalnam, hogy ugyanmar, kisebb kozepamerikai orszag eves eü koltsegvetese, amit leszurkolunk havonta/egy evben azert oldjak mar meg maguk, de ha lehet es tudunk, akkor segitenek nekik, ha csak tippekkel, hogy otthon hogy alszik ,akkor azzal.

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák