Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Real_Necro #10038 üzenetére

    nekunk sem mondta senki, hogy erdemes. Korabban - talan 1-1.5eves koraig - napi szinten sterilizaltuk a cumisiveget ill. az iszokas uvegjet estenkent, utobbi par honapban viszont mar csak 2-3 naponta, mikor osszejon egy full load a 3in1 strelizalohoz.

    neha belevagjuk a cumijat is, bar nagyon ritkan hasznalja/keri/igenyli. atl ,csak akkor ha torka faj vagy a foga no.

    2 hete nevettetet meg ugy,hogy szo szerint majdnem behugyoztam a nevetestol. Nappali, tv-n peppa malac, jatszas a parkologarazzsal, Apa kanapen bambul a Peppara. Egyszercsak odajon, nyujtja a jobbjat, Apa, dele, dele, dele...felallok, atkiser a masik szobaba, megall a pelenkazo elott es kereckedik fel. Felrakom, nezem panty pelust, csak pisi, popsitorlos popo frissites, kozben durrant egy 2.5eveshez kepest eleg embereset az orrom ala. Ranezek, erre kaja vigyor, mosoly,stb. es mondja, Te voltal, Daddy? Te voltal?

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák