Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz SeatZola #194 üzenetére

    Hangzás azért jó mert Deezer mp3 után itt AAC codec Apple Digital Master forrásból és ezenfelül hozták be idén a lossless és Dolby Atmos hangzást is.

    Sajnos playlisten belül csak kézzel lehet rendezni szerkesztés módban. Amikor három kis csík megjelenik a dalok mellett. Playlisten belül keresni se lehet.
    Talán a Marvis Pro app tud ilyet is.

    Library-ben daloknál tudja az Apple Music az ABC rendezést előadó, dal cím alapján vagy idő szerint mostanában hozzáadott alapján rendezni a dalokat. Nekem az a szerencsém csak 1-2 órás playlisteket csinálok, az még kezelhető mennyiség. Amit még szoktam, hogy iTunes-ban több smart playlistet csinálok különböző kritériumok mentén és az szépen szinkronizálódik telefonra. (azért kell számítógépen, mert iPhone-on nincs smart playlist létrehozás)

    Fontos még, hogy beállításokban van kapcsoló, adjon vagy ne adjon hozzá library-hez mindent amit playlisthez hozzáadtál. Viszont ha library-ből törölsz egy dalt, az repül minden playlistről is. Én is szoktam agyalni, hogyan jobb kezelni a zenéimet, melyik library is, melyik csak playlist.

    Az ajánló algoritmushoz a love gombok nyomogatása és főleg Siri utasítása segít sokat.

Új hozzászólás Aktív témák