Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wm2

    őstag

    válasz vasi89 #57674 üzenetére

    az meg, hogy a külső melós szoftverekkel is folyamatos gond van (engem a zene érint, de tudom mi megy az Adobe körül) de még egy ingyenes és mindenki által, utómunkálatokra használt opensource Audacity szoftverrel is, nyilván arra megy ki, hogy használd az ő saját szoftvereiket, nincs is a Logic-el semmi bajom (csak ne tekerné szerencsétlen IGP-t) de valahogy megszoktam a külső, jól bevált dolgokat, nézd meg a Storeban mit kapsz Audacity pótlására, vicc kategóriák egy valag pénzért, közben persze az Arturia szokás szerint kiírta a honlapján, hogy "we highly recommend not to upgrade to macOS 10.13" és végig kell nézd az összest, különben rábaxol... de zenészeknek jack kell, igen, az. :-D

    Ozora <3

  • makaveli666

    senior tag

    válasz vasi89 #57674 üzenetére

    Snake: Ne értsétek félre, kurvára nincs igaza az applenek. Amúgy a külsős programok, amik pl.: maccleaner, bartender stb stb... Ezek olyan cégek, amik nem fogják a te jelszavadat ellopni. Ez kb olyan szint, mint anyám, aki azt mondta, hogy nem adja meg az applenek a bankkártya adatait, mert meg fogják lopni őt. Ezt senki sem gondolhatja komolyan. Rendes fizetett alkalmazásból 100% állíthatom, hogy nem fognak logolni. Ennyi erővel, ne vedd meg, mert simán fejleszthetnek egy keyloggert ami a háttérbe dolgozik. Nem éri meg egy ekkora cégnek.
    Vasi89: Ahogy mondtam, nem az apple-t védem, hanem valahol értem azt amit kiírtak ennyi. Az ilyen banális dolgok, minthogy NTFS-t nem hajlandó kezelni stb, én se vagyok hajlandó fizetni, mert az pénzlehúzás. De pl.: egy pixelmatorért, vagy egy maccleanerért nagyon szívesen kiadom a lóvét. Kegyetlenül túlárazottnak sem mondanám. Windowsra sem olcsóbb, vagy ha a játékokat nézzük, amiket jó eséllyel idővel megunsz, nem pedig az "örökkévalóságig" (már ha macos frissítés nem szopat be), használsz, akkor nem érzem drágának.

    wm2: azért ne említsük már az audacityt egy lapon a logic-al :), cubase-t próbáltad már?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák