Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    válasz formula01 #111241 üzenetére

    'Minden szerviz tudja gyakorlatban hozni az elméletben elvártakat'

    Ne haragudj, hogy ezt irom, minden tiszteletem a mérnökinformatikus diplomádhoz (én most nem részletezem hogy nekem mim van, felesleges hencegésnek tünhetne csak), de sajnos nem élünk tökéletes világban. Ha elméletben még igaz is a fenti idézet, a gyakorlatban már sajnos nem. Humán okokból pl Te is elkezdted részletezni, de kiegészithetö még a képességek hiányával is pl - hiába van vkinek elismert szintje, ha hibázik (és erre ebben fórumban is találni sok leirt példát) - illetve fizikai korlátok is közrejátszhatnak.

    Ne érts félre, szép dolog ez a tökéletes bizalom, de én meg nap mint látom, mi zajlik a világban a termék-minöségbiztositások terén (is), amiben Apple lehet hogy magasabb szinvonal (szvsz nagyon nem kicsit), de soha nem lesz tökéletes az sem. Szóval maradjunk meg inkább a realitások talaján.

    A többivel egyetértek. Én is tudnék sok érdekeset mesélni ilyen-olyan kollégákról, de hát ez van. Változatlanul irom, hogy jobb a valós gyakorlati helyzetröl tudakozódni, mintsem csak szép törvényeket olvasgatni és reménykedni. De amúgy mindenki azt és úgy tesz amit és ahogy jól esik.

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák