Új hozzászólás Aktív témák

  • SharpSA

    veterán

    válasz sirkope #67951 üzenetére

    Na ez jó kérdés... Én egy új Air-t vettem év elején, majd gyorsan rájöttem annak sz.r képernyője miatt, hogy a Pro kell nekem. Életem első mac gépe volt és a rendszer miatt nem bántam meg a váltást Windows-ról (bár még az a laptop is itt van és az asztali PC-n is Windows van, de már csak a játékok miatt). Végül kb 2 hete sikerült is vennem egy 2015-ös 13 colos pro-t (i5 2,7GHz) 16/500GB-tal, 96 ciklusos akkuval (most már 99) és még majdnem 1 év garanciája van. A billentyűzet német volt, de ki lettek cserélve magyarra a megfelelő gombok. És ugyebár ezen minden csatlakozó és a magsafe 2 is megvan, nem kell még átalakítós cuccot vennem. A gép jó, nagyon tetszik, használom. Ja és az ára kevesebb mint a fele a jelenlegi újnak és még az újhoz kellene venni az átalakítót is kb 30e körül... Ha neked ez a készülék elég lehet, akkor ajánlom.

    Szerintem csatlakozók terén maradnak a jelenleginél majd az új készülékekkel. Újabb, talán erősebb processzor lesz bennük, hogy mennyivel, az kérdés. Ha szánsz rá annyit és nem sürgős, akkor várhatsz addig.

    Tied a döntés. :)

    Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

Új hozzászólás Aktív témák