Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmakszim

    senior tag

    válasz lecso45 #67114 üzenetére

    Amennyire utánanéztem, a TouchBar nélküli gépek egy ventillátorosak, viszont erősebb 7360U procisak (5960pont) - a TouchBar-os alap i5-ös procija gyengébb (7267U 5068pont) viszont ezek dupla ventis hűtésűek, miközben azt gondolnám hogy a gyengébbnek kisebb a hűtés rendszere, a nagyobb teljesítményűnek meg nagyobbnak kellene lennie. De vmiért nem így van. Gondolom ezért írták páran hogy nagyon melegszik, vagy nem?

    Az ilyen szintetikus teszteknek nem sok értelme van. Csak rövidtávú teljesítményt mérnek. A notebookcheck pl. nem véletlenül szokta egymás után többször is lefuttatni. Általában a 3. után már nagyon bezuhannak ezek a pontok. Lásd: Cinebench tesztek: 7360U vs 7267U
    A 7360U-nak csak rövid ideig van meg az előnye a 7267U-val szemben. Utóbbi nagyobb TDP keretének köszönhetően azért jelentősen nagyobb teljesítményt nyújt hosszabb távon, tehát valós körülmények között. Ezért is ennek van két ventilátora, nem a másiknak.
    A 7567U viszont nem jobb annyival, mint amennyivel drágább, én nem ajánlom (nekem ilyen van).

    Én is azt tanácsolom, hogy legalább a négy nap mulva esedékes WWDC-t várd meg!

Új hozzászólás Aktív témák