Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    No gyerekek, most én kerültem dilemmába:

    Eleddig Macbook Air-ben gondolkoztam, és az iPad-eket semmibe vettem, erre tegnap huzamosabb ideig probalgattam öket a közeli MediaMarkt-ban és hát... nem könnyü jó döntést hozni.

    Föleg igy, hogy a Macbook Air árából kijönne az iPad Pro és talán még a pencil is (ha jol látom az árakat). Mondjuk a pencilre nem nagyon lenne igazi szükségem, de nagyon jól müködik és egy kicsit megtetszett. :DDD A lényeg viszont, hogy nekem a google chrome böngészön és a google appokon kivül szinte csak a microsoft word-re van szükségem (plusz eszköz rendes hordozhatósága nyaralásra, kirándulásra, stb), erre meg lehet hogy az Air felesleges lenne, ha valóban müködhet egy iPad-en... PC-röl váltanék amugy, komoly Designer szoftvereket már ugysem akarok futtatni (arra ugyis vannak céges munkaállomások), és a PC-s játékokból is kinöttem már, egyedül az NFS-sel tudnék néha elszórakozni, de már azt se nagyon, van helyette más természetü kikapcsolódás. ilyen helyzetben ti mit tennétek? :F Köszi :R

    Legrosszabb esetben lehet hogy a régi PC-k-re meg felmegy egy Linux, és akkor még azok is elkerregnek egy ideig... :F

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák