Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #PeTeY#

    tag

    válasz zsiga667 #2027 üzenetére

    Nagyon köszi a leírást az IRC-ről. Időközben én is találtam egy leírást és egy fórumot, ami ezzel foglalkozik, de még nem volt időm kipróbálni. Talán ma este vagy a héten megnézem.

    Más. Tegnap éjjel kivégeztem a Samurai Champloo című nagyszerű művet. Nagyon tetszett. A rajzstílus, a rendezés, a vágások, a zene (ki gondolta volna, hogy 1800-as évek Japánjában játszódó sorozathoz ennyire illik a hip-hop.), a karakterek és a mód, ahogy megtudunk róluk egyre többet, hogy van a sorozatban humor (nem is kevés), dráma, romantika pont a kellő mennyiségben, stb. Még a magyar felirat is profi volt. Általában a happy end ellen vagyok, mert néha nagyon ''természetellenes'' és logikátlan (tudom-tudom, hiányzik egy kerék), de itt komolyan szurkoltam, hogy mégis boldog befejezése legyen a sorozatnak. Ugyan nem lett a legnagyobb kedvenc a sorozat, de azon a bizonyos top10-es listán párat hátrébb szorított nálam.

    zsiga667: Nem is tudtam, hogy egy fansubber (de szép ''magyar'' szó) csapat tagja vagy. Megkérdezhetem melyiké? Hátha ismerem pár munkátokat.:)

Új hozzászólás Aktív témák