Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz hoffman_ #8008 üzenetére

    Akkor már nincs sok belőle. :DDD
    Szamurájos témából én az utóbbi napokban a Samurai 7 című valamit vettem elő. Eddig érdekes. 7 részen túl vagyok... fura, nem a megszokott "anime", de tetszik, nem rossz ez se. Bár nem haladok vele túl gyorsan (napi 1, esetleg 2 rész), ez az adagolás tökéletes. Majd néhány nap múlva ebből is írok egy "ismertetőt", ha érdemes lesz rá, aztán felveheted a listádba ha ennyire érdekelnek a kardok. :)) Addig is...

    MÁS

    __________________________

    Freezing:

    Volt itt minden. 12 részben lányok hadserege, néhány hapsiféleség, rakás (!!!) ecchi, akció, és erőszakból sem volt hiány.

    De elmennek a fenébe, miféle tökéletes világ ez? Kulacsok gyülekezete. A legkisebb mell 80-90-es LEGALÁBB... :DDD LoL. Az ideális (már akinek) méretek egy kupacban. De itt legalább volt egy egészségesebb határ, és nem estek annyira a ló túlsó oldalára, mint pl. a Bleach-ben. Viszont kár, hogy megpróbálták ezt is az értelmetlen és láma fanservice-al eladni. Bár mégis egészen más kategória, mint pl. a Highschool of the Dead féle mellattrakciók, nem annyira láma és szánalmas, csak hát vicces, hogy itt meg nem képesek olyan "ruhát" hordani a lányok, ami nem bomlik szét - mellkas tájékán természetesen - attól, hogy "hozzáérnek"... gyenge a technológia. Az erőszakot meg talán azért tartom túlzottnak, mert nem Alucard írtja a zombikat és a vámpírokat vért fröcsögtetve szerteszéjjel. ;] Meg mert a (mellék)szereplők 60%-a egy agresszív állat majdnem végig.

    Úgy egyébként tetszett a történet, az akció jó kis adrenalinbomba, látványos harcok (csak ez a nem kevés ecchivel keverés ez... nem passzol), kedvelhető karakterek, a rajz is szép, nagyon jó zene (illik alá, bár nem világmegváltó). A befejezés tetszett, viszont nincs még befejezve, nagyon kéne a folytatás, mert rakás dolog nincs megmagyarázva - talán nem véletlenül, de akkor tényleg legyen második évad. De sajnos az sem most lesz, lévén 2011-es sorozatról van szó.

    Különben lehetséges, hogy csak nekem volt deja vu érzésem? Nagyon Evangelion copy-nak tűnik az alapsztori, csak egyelőre nem annyira elvont, sokkal egyszerűbb annál. Aki látta mind a kettőt, szerintem tudja mikre gondolok. :U

    Azért ez olyan, aminek úgy tényleg szívesen megnézném az esedékes második évadját... Jó volt, tényleg, de nálam a fentiek miatt nem fér bele a 'nagyon jó' kategóriába. Részemről [7/10].

    Mellesleg Stellizer el Bridget... őt nagyon eltalálták. :)) Kedvenc. Jah, és Mamiko Noto szinkronjával, aki az Ichigo Mashimaro-ban Ana-chan hangját adja. Ez a hang... ááh. :K

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák