Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallerlaller

    addikt

    válasz Kasya #18846 üzenetére

    Egy hete kezdtem, hétvégén rákattantam eléggé gyorsan fejlődtem.
    Karakterek közül koshka-t vettem meg meg catherine-t de utóbbival nem játszom, kaptam egy Taka-t is ingyen, mivel kitöltöttem valami kérdőívet az oldalukon. Taka elég nehéz dzsungeles karakter, viszont jó kezekben igazi koshka killer, 1-1be meg tudja verni simán ha jól használják, tudom mert futottam bele pár ilyen játékosba. Koshka elég könnyű mert az ajánlott itemeket kell megvenni amik jók aztán mehet a dzsungelezés. Ilyen még ardan is aki support warrior - neki az ironguard contract ajánlott, mivel elég nehezen öl az elején, ezzel meg akkor is kap pénzt ha ally öl mellette. Ringo is elég könnyű karakter a line-ban, csak az elején kell figyelni mert nagyon sérülékeny.

    Joule-ra gyúrok, mert jónak tűnik, szeretném kipróbálni élesben mit tud.

    Az a jó, hogy rengeteg a tutorial, nézd végig a hősök mellett a spotlight videókat és akkor nem élesben tanulsz ami idegesítő lehet a csapattársaidnak.

    (#18848) r0by

    level szint meg a karma is számít elvileg az alapján rak össze másokkal, ha sokan honorálnak, akkor felmegy a karma és jobb játékosokkal rak össze, ha lemegy akkor gyengébbekkel. elvileg.

    [ Szerkesztve ]

    Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

Új hozzászólás Aktív témák