Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mustang08

    aktív tag

    LOGOUT blog

    válasz Ereshkigal #10888 üzenetére

    Én pár hónappal ezelőtt eléggé ráfüggtem erre a játékra, viszont a felénél elakadtam, meguntam és le is töröltem. Az energiarendszerrel van alapvetően a legkisebb probléma, egy órát folyamatosan tudtam vele játszani, tehát nem olyan vészes, mint a csr racing esetében. Viszont vannak sokkal idegesítőbb hibái, pl. minden karakternek megvannak a saját különleges képességei és a győzelmekkel folyamatosan fejlődnek, de én csak az elején kapott sárga kutyát tudtam használni, mivel az újonnan kapott karaktert rengeteg ideig tartott volna azonos szintre felhúzni. A játékban ha 3 csillagosra csináljuk meg a pályát, akkor kapunk egy gyémántot, amiért erős kártyákat vehetünk, természetesen lehet a kártyákat kombinálni, viszont (és itt jön elő a játék legnagyobb hibája) a pakli mérete erősen korlátozott, így nagyon nehéz összehozni a szükséges kártyákat, mivel folyamatosan el kell őket adnod ahhoz, hogy ne teljen meg a pakli. Ezt még súlyosbítja, hogy a három csillag megszerzéséhez néha pl. csak frost v. corn típusú kártyákat lehet használni és ehhez rengeteg más kártyát el kell adni, hogy elférjen a szükséges mennyiségű azonos típusú kártya.
    Egyébként ha nem lennének benne ezek a hibák, főleg a korlátozott méretű pakli akkor egy kitűnő játék lehetne és bátran ajánlanám, így viszont szerintem 1 dollárnál többet nem ér.

  • Jumbozorz

    senior tag

    válasz Ereshkigal #10888 üzenetére

    Nagyon jó játék. Én megvettem. Végig is vittem. Az elején abszolúte nem zavaró az életerőktől függeni, mert mindig visszatöltődik vagy feltöltődik, amire elfogyna. Utána már idegesítő...hogy várni kell. Ha állítgatod a telefonodon az órát, akkor nem kell várni ;] ;]

    S2-m van és teljesen olvashatóak voltak a kártyák.

Új hozzászólás Aktív témák