Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petymek

    senior tag

    válasz Csabex #2798 üzenetére

    "Csak" azt veszíted biztonsági mentés nélkül, hogy ugyanazt nem tudod visszatenni. A link amit beraktál, az megint a mákos tészta, ha jól látom 2 napja rakták be. Sok malac húst fogyasztottál elsején?. ;]
    Ki kell próbálni, Android 10 rendszert még nem próbáltam menteni.
    XDA-n van valahol OTG kábel gyártáshoz egy egyszerű kapcsolás. Mégegyszer, körültekintően, nagyon odafigyelve.

    Ha leveszed a burkolatot, akkor a PX6 coreboardnál két látvány fogadhat, az egyik, hogy a gagyi spiáter, amit hűtésnek dobtak rá, az, hogy bordás a teteje, a másik eset, hogy sima. Utóbbinál a napokban ajánlott kollégától tudsz venni rá méretazonos bordát, előbinél sajnos nem annyira egyszerű a helyzet, mivel nem sík a teteje.
    Stresszeld, monitorozd, milyen frekin ketyegnek a magok, meddig megy fel a hőmérséklet. Sztem neked is kell rá a borda.

    A link amiről írtam, ide került, ott találhatóak az MCU firmwarek is. Jut eszembe firmware, könnyen lehet, hogy többen imába foglalnák a neved, ha mentenéd, és bedobnád a közösbe, nagyon friss, nem igen van még közkézen, de ennek mentésébe inkább ne fogj bele.

    Nem valami jó kép, a saját OTG-m ideiglenesen (már évek óta) egy ilyen tüske sorral szereltem:

    Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

  • Vebber

    tag

    válasz Csabex #2798 üzenetére

    Szóval elkiabáltam múltkor. Nincs malacod, így nekem sem :(
    Ez nem a legújabb RKDumper, sajnos.

    Most van összehasonlítási alap, köztük az enyém is, nekiállok tesztelni. PX5 vs. PX5 vs. PX6 stress teszt eredeti "hűtéssel". Az eredményt beteszem, bár meglepődnék, ha bármelyik is bírná a kiképzést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák