Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz toto0569 #24764 üzenetére

    A G4 nálam is beégett, meg forrósodott. Ugyanazzal a felhasználással az iPhone nem teszi. Állandóan megy Youtubeon vagy Shazam-ben a zene (háttérben), Messenger, böngésző (gyakran 10 oldallal is :D), sokszor Viber, rengeteg telefonálás, meg SMS, állandó cella váltás a sok utazás miatt, WIFI, mobilnet (hol 3G, hol 4G, lefedettség függvénye), kamera aránylag sokat használva, Temple Run ha unalom van a melóba... Szóval hard user nem vagyok, de kiaknázom a telefonban rejlő lehetőségeket. Annyi, hogy a videohívás Messengeren rettenetesen meríti a telefont. :) Az LG-k ahogy olvastam, és tapasztaltam, ilyenkor hajlamosak huncutkosásra, valljuk be. Az meg marhára nem normális, ahogy Aryon kolléga telefonja viselkedik. Flagship, könyörgöm... Szóval nem értem, miért kell egymást savazni, pláne ilyesmivel
    A G4-esnek a kijelzője annál is beégett, aki megvette tőlem, pedig egyszer ugye cserélve volt.

    Azok nekem is csípik a pöcsöm, akik megveszik a drága telefont Messengerezni... Az életbe nem értem meg, miért akar valaki telefon által többnek látszani... Pláne, ahogy a múltkor is írtam, sokan még csövesen is vannak felöltözve hozzá.
    Nem a telefon teszi az embert... Asszonynak is csak egy G4c van, mégis imádnivaló. :D

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák