Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Annalena

    újonc

    Sziasztok, új dual sim telefont szeretnék venni, egy jó ideje már böngészem a fórumokat és a telefonokat, de annyiféle van hogy állandóan elvesztem a fonalat :) Meg igazából jó lenne olyan telefont venni, ami már kipróbált, ezért szeretném a tanácsotokat kérni, milyen telefon felel meg az alábbi paramétereknek és hol érdemes rendelni:
    - Ár: 200 eur vagy dollár körül, szóval kb 60e Ft körül. Saccoltam az árat, az se baj ha több/kevesebb valamennyivel, a lényeg, hogy a teló legyen tutijó (az ár vámmal, áfával együtt értendő).
    - dual sim, ha lehet standby, és lehetőleg ne a második sim kártya helye legyen egyben a memóriakártya helye is
    - ha lehet, ne built in akkuja legyen
    - 5 inch körüli méret lenne az ideális
    - működjön jól a wifije és a gps-e, érintőképernyője
    - ha van rajta gyári app, jó lenne ha igény szerint le tudnám szedni, ami nem kell
    - a lehető legtöbb frekvenciát, internetkapcsolat típust kezelje, mert több országban jövök-megyek
    - alapdolgok, amik jól működjenek rajta: telefonálás, sms, kommunikációs appok, térkép, email, böngésző, zenehallgatás, rádió
    - a kamera nem baj ha jó, de másodlagos, mint ahogy videót nézni, vagy játszani sem szoktam a telón
    - vakuja viszont legyen, mert az rendkívül hasznos elemlámpaként is :)
    - a memóriájába jó lenne ha beleférne jópár app, offline térképeket, helyi közlekedési appokat, mobil boarding pass appot is beleértve
    - képernyő legyen jól látható mindenféle fényviszony között
    - az akkuja erősebb fajta legyen
    - ha esetleg van rajta hívásfogadásra használható gomb is (és nem csak a képernyővel lehet felvenni), az csúcsszuper lenne

    Nyugodtan röhögjetek, ha hülyén van megfogalmazva, és ha vmi fontos szempontot kihagytam, légyszi mondjátok el a véleményeteket - én nem annyira értek hozzá. Jelenleg egy samsung s duos -t használok, ennél vmi jóval erősebb kellene, mert ezzel megőszülök, mire betölt egy oldalt, és a memóriájába sem fér kb semmi a gyári appokon kívül.

    Előre is köszönöm az ötleteket és a segítséget :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák