Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solymi81

    aktív tag

    Sziasztok,

    Az alábbi kérdéseket feltettem már a sima iNew V3 topikban, de ott sajnos nem tudnak segíteni.
    Hátha itt valaki találkozott már hasonló problémával V3 plus vagy más telefon esetében.

    Nekem egy V3 Plus van és lenne pár kérdésem a telóval illetve magával az android rendszerrel kapcsolatban.
    Olvastam, hogy a 8 magos procik hamar felmelegszenek.
    Hol tudom megnézni, hogy mi az aktuális hőmérséklet ill. hol vagy milyen progival tudom szabályozni, hogy hány magot használjon.

    Plusz még azt hogyan tudom megállpítani, hogy melyik az a játék amit még érdemes rajta használni?
    Csak teszteléssel lehet?

    A problémám, hogyha játszok egy játékkal, pl. a Crystalux-szal, ami számomra nem tűnik egy túlzottan erőforrás igényes játéknak, a proci viszonylag hamar, 10-20 perc után felmelegszik és a telefon egyszerűen kikapcsol.

    Most azt nem tudom, hogy én vagyok a béna és túlterhelem a telefont vagy alapból a készülék a hibás.

    A legutolsó hivatalos v8-asat tettem fel a needrom-ról.

  • Solymi81

    aktív tag

    válasz wwenigma #98150 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a gyors választ, de kifejtenéd bővebben hogy érted ezt?
    Vagy hol tudok utánanézni ezeknek az infóknak.

    Nézegettem teszteket mielőtt megvettem ezt a telefont, de azt sehol se írták, hogy mi a különbség a melegedésben az MT6582 és 6592 procik között.

    Az Asphalt 8-cal játszottam pár pályát, azt simán vitte, probléma nélkül.
    Lehetséges, hogy a Crystalux van rosszul megírva és nagyon járatja a procit?

    Ha lesz időm nekiállok tesztelni pár játékkal meg programmal, hátha okosabb leszek.

Új hozzászólás Aktív témák