Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz cappa72 #70775 üzenetére

    Szia!
    Bocs kifutottam a szerkesztési időből! Utána nem voltam gépközelbe. Arra írtam a 2mag+HD amire Ő használja net meg játék. Nos ahhoz pedig mondhattok bármit elég karcsú a 2mag. Azért az 1280x800 képpont kiszámítása, a GPU-nak pedig a megjelenítése hááááát. Volt szerencsém táblagéppel 2x1,6Ghz 1Gb RAM 1280x800 felbontás az NFS olyan volt vele mint a lassított felvétel! Ja és csak a butított grafikás verziót lehetett telepíteni mert a normális el sem indult :((( ! Ugyanez pl a sima 4x1,2Ghz másik táblagéppel viszont nem volt gond a full grafikás verzió sem ott nem az volt, hogy 200kmh-nál a 60kmh érzést adta. :N
    A rendszer biztosan gyors a kétmagos telefonoknál is. De olyan launcher ill azt!! ami egy négymagos telóra felmegy valószínűleg vagy el sem indul vagy rendesen szaggatna. Azért ha gondolkodtok az android sem arról híres, hogy hogy a fejlesztésekben a régi készülékekre is gondol(bár ez volt anno a mottójuk! kis hw nagy teljesítmény!). A kínai telefonok nagy része meg nem is kap frissítést (de minek is? :B 2év a max élettartam)
    Mert utána valamiért úgy is lecseréli a páciens! Pl. az akkumulátor amit már nem gyártanak :DDD
    Ja nem vitanyitónak szántam....................... :N

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • fa4hu

    őstag

    válasz cappa72 #70775 üzenetére

    Csak megerősíteni tudom Cappa szavait, a Jiayu G3 erőforrás-igényesebb játékok nélkül teljesen jól és élvezhetően használható két maggal is.

Új hozzászólás Aktív témák