Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz apeelme #57236 üzenetére

    Na ne szórakozzunk már egymással, te ugyan miből osztod az infót ha nem saját tapasztalatból?
    Deodex után kisebb lett a ROM mérete, ezt láttam/tapasztaltam. Ha az ellenkezőjét állítod akkor most vagy hazugnak vagy vaknak tartasz.
    Az, hogy szakmailag a jBartos megoldás mennyire felületes vagy sem a végeredményt tekintve teljesen lényegtelen. Senki nem panaszkodott a topikban a magyarított ROM-okra eddig (kopp-kopp), de ha ennyire problémásnak tartod szakértő szemmel akkor már törlöm is le az összeset a gdriveomról, nehogy valakinek baja essen és rajtam verje le a port. Majd megoldják maguknak, ahogy én is megoldottam.

    Keeperv85: Nem akarom ragozni tovább, inkább visszaszívom amit eddig írtam és zárjuk rövidre. Cserébe örülök, hogy a G4 ennyire problémamentes és szoftverekkel különösen jól ellátott lett, bátran ajánlom mindenkinek a megvásárlását. Best buy a Jiayuk közül ha a többi ennyire gázos szoftver/magyarítás/recovery stb ügyben.

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák