Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz anonym1s #52230 üzenetére

    Így van.
    A legutóbbi BIC es esetnél is, amikor úgy huszon x napja állt "küldemény felvéve" státuszban a teló, rájuk írtam, hogy mi újság. Akkor kértek 10 napot. Vártam. Nem jelentkeztek. Tizen pár nap után megnyitottam a paypal disputet, kértek még KÉT HÉT haladékot. Nem hiszek a mesében, mivel dispute után egy hétig semmi mocorgás nem történt, továbblöktem claimra, mert ha több mint 30 nap alatt semmit nem mozdult a teló, akkor már nem az a két hét fogja megváltani a világot. Szóval dispute után egy héttel továbblöktem claimre, ekkor a paypal szó nélkül visszautalta a pénzt.
    Hozzáteszem a BIC ről csak jót hallottam, és nekem is csak jó tapasztalatom volt velük, és ez még csak nem is visszaküldött teló utáni pénz visszakukázás volt.
    Gondoljátok el, hogy visszaküldtök egy telót, visszaérkezik javításból, megint hibás, megint visszaküldöd Kínába, esetenként még egy hónapig nem hajlandók felvenni a postán mint a minidealről tudjuk.
    Szóval igen, biztos vannak rendes webshopok, sőt, hogy szó ne érje a ház elejét, én is mindig normális hangnemben írok nekik, de amikor hülyének nézik az embert, akkor kőkeményen beléjük rúgok, mert azt nagyon nem szeretem amikor simán hülyének néznek.
    Szóval tartsátok szárazon a puskaport, és figyeljétek a 45 napot, videózzátok a csomagbontást, és imádkozzatok a tréfa miatt :-D
    Ezeket javaslom különösen, ha most akartok rendelni telót karácsonyra, mert nagy eséllyel a nyuszi fogja tojni, és nem a télapó zsákjában lesz :-D

Új hozzászólás Aktív témák