Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rawulf

    őstag

    válasz aytukabozs #134186 üzenetére

    Pár hete, ahogy néztem a középkategóriás(nak csúfolt alsókategóriás) hongkongi telefonokat, gyakorlatilag már mindegyik (el***vult és) csakis MTK chipes telefonokat gyárt. A Nomuhoz képest az AGM előnye, hogy a nemzetközi verziós telefonjukat Shenzhenben is meg lehet kapni, ezért mivel nem kell átmenni érte Hongkongba, összességében konfig/ár/szállítás alapján előnyben vannak (hiába kisebb az áfa Hongkongban) és az AGM következetesen kitart a Qualcomm mellett. Hozzávetőleg 4 jüanért el tudok metrózni itt Shenzhenben oda-vissza egy helyi nagykerbe, ahol gyakorlatilag ugyanannyiért a kezembe adják a telefont, mintha közvetlenül az AGM-től venném a város szélén. Szóval attól függetlenül, hogy egy putrinak néz ki a gyár területe és az AGM főnökéhez képest Steve Jobs egy kenyérre kenhető, vajszívű Teréz Anya volt... és a magyar lokalizáció eléggé hiányos (de mivel kiválasztható a magyar nyelv, ezért a Google Play és az azon keresztül telepített programok is tudni fogják a magyar nyelvet) és sajátságosan fogják fel ők is a szoftveres támogatást, de el kell ismernem, hogy a Nomu-nál egy fokkal feljebb van az AGM (árban is persze).
    Ettől függetlenül meg kell jegyeznem, hogy amikor egy fórumtársunk hozzám fordult Nomu garanciális probléma ügyében, akkor a hongkongi Nomu-val tudtam egyeztetni, hogy a webshop ne tudjon kibújni a garanciális kötelezettsége alól.
    Az AGM A8-ból pedig már van High Edition is, több rammal és háttértárral is.

    Persze én jól elvagyok a Conquest S8 2017 telefonnal továbbra is és ha félre tudom tenni az eddigi tüskéket az AGM-mel szemben, akkor simán bevállalnék most egy AGM X2 telefont is akár, ha nem a Conquest mellett döntöttem volna annó...

    "Please state the nature of the medical emergency."

Új hozzászólás Aktív témák