Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuu

    őstag

    válasz Upo #132446 üzenetére

    Nem para csak egyszeruen nem leszek pc kozelben honapokig olyan helyen dolgozok, meg csak nem is sajat szallason lakva. Ha megoldhato lenne, nem is lenne kerdeses a bl nyitas, tisztaban vagyok a mikentjevel is. A varosba is kb havi szinten ketszer ha bejutok es azert ezt a procedurat nem igazan szeretnem elvegezni nyilt halozaton valamilyen net kvzobol. Ha nem ebben a helyzetben lennek, nem is lenne kerdeses egy 4x, a xiaomival teljesen elegedett voltam, padig zte,jiayu es egyeb telefonok is atfutottak a kezemen. Nekem egy ilyen minosegu telefon teljesen megfelel. Mivel eleg ismert igy rom es szoftverellatottsag teren nagy a valasztek es konnyen buheralhato. Amugy kingrootot a supersume-val lelehet csupaszitani, de ez csak masodlagos, twrp ha felmegy utana ugy is magiskal is egyszeru rootolni, viszont zart bootloader mellett ez kizart, ezert keresek valamilyen mas alternativat, mert regebben voltak prerooted keszulekek is, csakhogy manapsag mar annyi kinai telefon van, hogy fene se tudja melyik olyan minosegu telefon, amit megeri megvenni, ezert is tettem fel ide az erre vonatkozo kerdesem. A redmi 1s mar annyira elavult, hogy meg egy elephone 6000 pro is a ket eves letevel, kenterbe veri. Tehat akar meg egy korabbi model is beleferne. A blackview bv6000s-el mi a helyzet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák