Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz Jakuu #132442 üzenetére

    Már pardon, csak megkérdeztem, ne ess mindjárt nekem. Ha ROM-olni akarsz megértem, de ezt olyan nehéz ide firkálni? Fáj? Normálisan kérdeztem szerintem.
    Nem én téglásítottam, de megnéztem és tényleg nem volt már menthető, főleg miután cserélték is a készüléket. Én még nem tégláztam készüléket, pedig futottam egy pár kört, bár már nem nagyon érdekel, elvagyok MIUI-val, custom ROM-ok meg soha nem látott hibákat produkáltak nálam.
    Sok sikert a keresgéléshez.

    [ Szerkesztve ]

  • Upo

    addikt

    válasz Jakuu #132442 üzenetére

    Az 1s-nél annak idején nem pc-vel kellett kezdeni? Nem nagyon találsz ma olyan telefont amit pc nélkül lehet rootolni. Valahogy egyszer csak rá kell dugni, akármit is találsz. Ha meg rá kell, akkor meg már szerintem az az 1 perc már nem számít amivel több idő a bl nyitás. Egyszer kell azt is megcsinálni, és kész. Ha van MI fiókod, akkor kérni kell rá egy nyitási engedélyt (azt a régi telefon böngészőjében is lehet), akár most. Én is úgy csináltam, megkértem az engedélyt, aztán mikor 1 hónap múlva megjött a telefon akkor csak rá kellett dugni, telefonon a megfelelő beállításokat megcsinálni, pc-n unlock gombot megnyomni, twrp-t telepíteni, és kész. A fejlesztői beállításokban úgy van hagyva a beállítás hogy nyitva legyen a bootloader, akkor nem is zárja vissza. recovery-t tudok cserélni a rootolt telóról már bármikor (rashr), meg persze romot is.
    Ezért ha egyetlen egyszer gépre tudod dugni, akkor simán jó lehet a 4A vagy inkább a 4X (jobb proci, több ram, nagyobb akku), eustocknál 50-be kerül.
    Ha nem megoldható akkor meg nincs ötletem hogy melyik telefont lehet rootolni gép nélkül, talán valami tulaj beírhat valamit.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák