Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz svgyula #125711 üzenetére

    A szovegkornyezetbol teljesen egyertelmuen ki lehet talalni mit akartal irni, nagyon kicsi az esely, hogy ne lehessen erteni, maximum ha sokat roviditesz. En meg rovid ö es ü-t se hasznaltam, pedig ezeket siman lehet hasznalni es gondolom meg tudtad erteni amit leirtam. Rosszabb esetben kicsit talalgatni kell, persze jobb ekezettel irni. Viszont, csak hosszu ó,ő,ú,ű,á,í karaktereket kodolja tobb karakterrel, vagyis a tobbit hasznalhatod.
    Igy mar azért joval több szot tudsz erthetöen leirni, még akkor is ha egyébként nem helyesen irod, nagyon elenyészö ahol félre értelmezhetö a szöveg. Nekem eddig sose volt gondom, pedig mindig atirom az ékezetes karaktereket ha latom, hogy összefüzi az SMS-eket.
    Ez pont olyan, mint az az idióta képjáték, amiben néhány betűt kicseréltek számokra és azt írják az emberek kis része érti. Mindenki érti aki tud írni és olvasni ezen a nyelven, esetleg szellemi szintje miatt nem vagy nehezebben érti meg, semmi extra nincs benne. Szóval én spórolásból nem írom ékezetesen az SMS-eket és eddig mindenki megértette még őket.

    (#125712) viktorhu:
    Úgy tudtam 5 a maximum az összefűzött SMS-nél, de nálam 8 után váltott MMS-re

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák