Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Outlander

    őstag

    válasz svgyula #116545 üzenetére

    Én értem hogy mit akarsz, csak baromság.... ennyi erővel az iphone is maradhatott volna Ámerikában... :U

    Work until You no longer have to Introduce Yourself.

  • punky10

    addikt

    válasz svgyula #116545 üzenetére

    Eddig nem szóltam bele, úgyis sok itt a szakértő...De...
    Nem igazán értem mi a baj a B20-al.Nálunk vidéken logikus választás a szolgáltatok részéről.Nyugaton is az.Nem tudom máshol mennyire terjedt el a 800-as freki, de nem tartom valószínűnek, hogy csak nálunk lenne népszerű.Alacsony frekvencia-> Kisebb csillapítás-> nagyobb hatótávolság.Ugye ez utóbbi fontosságát nem kell magyarázni, ha nem nagyvárosról van szó? Feltételezem, nyugaton is használják a gyengédebben infrastruktúrált helyeken.Tehát B20= falusi 4G.Lehet matekolni, hogy akkor is,a népesség elég nagy része nagyvárosokban lakik, de azok sem úgy élnek ott, mint a rabok.Járhatnak azok is vidéken, nyaralni, vagy a munkájuk miatt(igen, vidéken sem csak disznót nevelnek, vagy ha mégis, azokat el lehet adni drágán, vagy még jobb biznisz a disznótor-turizmus... :) ) és ha már megszokja a tutit, akkor szeretné mindenütt használni a 4G-t.
    Van aki a munkája miatt, van aki telefonálásra(VOiP...) van aki csak megosztja az ismerősöknek hogy ő már a 3. házit löki be kolbászhús-kavarás közben,és még mindig talpon van(ellentétben Pistivel... :)
    Ez lehet a környező országokban is.Nem muszáj ennek a pár millió embernek a kedvébe járni, de...Ha csak filléres (illetve centes...)módosításról/alkatrészről van szó, akkor lehet, hogy megérné.
    Szerintem...

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Új hozzászólás Aktív témák