Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz ÁrPi2 #116524 üzenetére

    Szia! Az antennával biztosan nem játszanak. DE a modulok lehetnek más sávszélességűek. Egy példa LTE modulok. Jó tudom, hogy a telefonokban nem ilyen van! De a frekvenciákat azért valahol érzékelni és osztályozni kell. De ez szerintem nem úgy működik mint a rádiónál, hogy ha nem jó egy kicsit "tekerek". Nekem csak TV antennával van tapasztalatom, de ott sem volt/van fenékig tejfel az egész frekvencia sáv. A szélesebb spektrum ahol már a falusi 800Mhz-tól indul az valószínűleg egy telesen más fogadó modul. Azt pedig átírni hát...Nem hiszek benne. :( Nem felszabadításról van szó hanem kiszélesítésről. Valahogy olyan mint az első analóg satelit vevőgységek voltak. Amikor rá 4 évre jött egy másik szabvány akkor meg jött a másik beltéri, ami szélesebb sávot tudott! Ezután, hogy senkinek ne legyen jó kidobatták az összes beltérit és jött a digitális ami egy még szélesebb sávot tudott. Na akkor szálltam ki az egészből. Még a földi vételhez készítettem szűrőt is erősítőt is. De ez már egy teljesen más világ.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák