Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spe88

    senior tag

    válasz air #96034 üzenetére

    Waze alapötlete nagyon szimpatikus, hogy minden fontosabb infót közöljön, ami az utazással kapcsolatos, csak azért nem egyszer volt, hogy pályán 15 km-es kocsisor. Megállok. Waze közli velem, hogy dugóba kerültem, hát ez hasonló, mint, amikor a Chrome megfagy és közli velem, hogy juj lefagytam: nem lesz tőle jobb nekem. Miért nem visz le? 3 óra várakozás stb. Nem egyszer volt ilyen. Vagy útjavítás szintén több km-es kocsisor és ráadásul ez még az útinformban is benne volt, csak bíztam a technikában... Na de néha azért volt sikerem is, hogy ne csak a rosszat mondjam.
    A Waze egy nagyon jó app lenne, ha lenne offline térképe, és valami komolyabb cég térképét használná, rengeteg kisebb településnek csak a fő utcája van benne. Említettétek a POI-kat, attól sem esek hanyatt. Ami tényleg király volna ez a real-time navigálás, miszerint eltereljen, ha bármi gond van. Tapasztalatom szerint nem nagyon működik ez benne. Konkrétan tudok olyan útról, ami le van zárva 1 hónapja, de még mindig arra navigál. Lehet, hogy egyszerűbb útvonalakra jó, de nem egy magas színvonalú, pontos navigáció. Mindenkinek más jön be persze...

    No, de említettétek a Sygicet, hogy az mutatja a fix traffikat. Ennek van offline térképe? Pontos? Gyors? Külföldre utazás miatt kellene, hogy legyen, mert egy Waze és társai a gatyámat leennék a roaminggal. Olyanról meg nem tudok, hogy több országra kiterjedő mobilnetet lehet kapni olcsón, esetleg ez is érdekelne. :) Arról nem is beszélve, hogy gyakorlatilag nem tud olyan gyorsan tölteni a kocsi, hogy ne merüljön le a teló egy Waze-nél, de ez mondjuk valószínűleg a telefon hibája. Android. Pár hónapos korában is kereken 20 óra alatt lemerült, úgyhogy a billentyűzárat fel sem oldottam csak csinálta a kis dolgait a háttérben és 100k-s kütyü volt, hiába álítottam, be hogy csak 1-2 komm. szoftver futhat. Egy Nokia ugyanezt előadja fele akkora kapacitású akksival 4 napig. De ez már nem ide tartozik...

    Köszi

    Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

Új hozzászólás Aktív témák