Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz péter28 #77148 üzenetére

    Nézd meg, hogy mit ábrázol a Home gombod! Ha nem lótuszvirág van rajta, hanem házikó, vagy semmi sincs rajta, akkor klón. A lótuszvirágos home gomb egyedi, Lenovo sajátosság és a klónoknál nem szoktak elmenni odáig, hogy ezt is hamisítsák.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz péter28 #77148 üzenetére

    Az egész teló úgy kamu ahogy van. Ha ideadnám megmondanám szemre, mekkora felbontás, engem ezért már úgyis utálnak itt a fórumon. Annak 854x480-nak kell lennie. MALI-450 nincs az MT6582-ben.

    FullHD meg garantáltan nincs benne. Ugyanis maximum 720p-s kijelzőt tud kezelni a SoC !!!!
    De amúgy is minek raknának egy 10 ezer Ft-os telefonba 15 ezer Ft-os 720p kijelzőt. Úgyhogy szerintem full helytálló a linkelt spec.

    Nagyjából 15k-t ér újonnan, ha örökké megy és az akku legalább 1 évig 1+ napot tartja közepes használat mellett.

    A klónnal magad vered át csak. Aki ért hozzá, az egyből vágja, hogy nem igazi. Főleg szifon klónból a nagyon gagyit láttam. Égőbb ha kiderül, főleg ha "társaságba" mész, úgyis lesz, aki kiszúrja. Ha meg nem villogsz vele, akkor minek? Magadnak?

    Árban gondolom ennyiért simán tudtál volna venni egy ismertebb, ROMtámogatottabb cuccot MT6582-vel 1GB RAM-mal. Az egy korrekt konstruckió a mindennapokra.
    A fél giga RAM viszont kiváló indok tesztelni a lendületmegmaradás törvényét a telefonnal és a fallal.
    Az 5 éves Galaxy S-t is az fogja vissza legjobban. SWAP ugyan lassú, de úgy még a Modern Combat 5 is indul, tehát nem a CPU-GPU a bottleneck.

    Ha veszel egy hamis szart, és baja van. Akkor baja van. Kidobtál egy 20ezrest (vagy többet az ablakon). Márpedig amilyen minősége van, és ahogy vigyáznak rá a népek, lesz baja. Egy Cubothoz, vagy Dogee-hez, még tudnál talán alkatrészt szerezni. Szerencsére needromon van rendszer az Alps a806W-hez, de a zokni módjára váltogatott HW revízió is egy vicces kérdés...
    Egy Cubot név alatt is 3 cuccot értünk, ebből kettő kompatibilis. És még 7 másik név alatt megvehető ugyanaz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák