Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz S e t h #108315 üzenetére

    igaz. köszi. de jól mondod. mindig van egy kivétel. nem csak ez az egy telefonom van, és van az az élethelyzet, amikor nincs alternatív megoldás.

    vidéki erdei/hegyi házban vagyok egyedül, reggel 4-kor kelnem kell, hogy megnyissam a zsilipet, de ha hívhatnak is éjszaka, hogy korábban kell megnyitnom. a házban nincs áram reggel 6-ra jön értem az autó, abban van a töltő addig kell kitartania. tölteni nem tudom a telefont, le nem némíthatom és épp 15%- a töltöttsége, reggelig simán kibírná, sőt tovább is, de tudom, hogy innentől folyamatosan vész- vinnyogni fog, hogy mama! éhes vagyok!, és én nem tudom megetetni. viszont aludni sem tudok tőle.

    állandóan bennem van a para, hogy egyszer egy ilyen helyzete kerülök. de az is előfordulhat - bár annak nem nagy a valószínűsége ;) - hogy este elfelejtem töltőre dugni, és nem akarom, hogy emiatt felébresszen az éjszaka közepén, mert nem baj ha lemerül, majd feltöltöm reggel. tehát ha már alszok, akkor az fontosabb prioritás, mint a telefon. és ezt a preferenciát szeretném valahogy érvényre juttatni, és hogy ebben én hozzam meg a döntést, ne a készülék.

    de azt hiszem, már megkaptam a választ, a boot-szignált lehet blokkolni applikációval, ezt sajnos csak rootolás után. volt telefonom, amit rootolam, és tudtam törölni ilyen szignál hangokat, a notokat valahogy sosem akartam igazán. de egyre több érv szól mellette, hogy kell.

    köszi a segítséget! :R

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák