Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buta29030

    tag

    válasz z0d1AK #28444 üzenetére

    De ha csak egyszerű netezés, videózás a cél, akkor

    Ne viccelődj velem kérlek! Nincs egy normális böngésző rá. Az egyik ezt nemtudja, a másik azt nemtudja, a harmadik kezelhetetlen, a negyedik ...

    Pont erről van szó. Az ördög a részletekben lakik. Ha nekem korábban azt mondja valaki, hogy egy bal egér gombbal való kijelölés és egy kontrolcé-kontrolvé mozdulat összesen 1 másodperce helyett én majd fél percig fogok ügyeskedni, hogy elvében ugyanez valahogy összejöjjön (és akkor még lemarad az első betű, stb), akkor önmagában ez már elég lett volna ahhoz, hogy ne vegyek tabletet.

    De mondok mást. Már ne haragudjon a világ, de hogy én nekem 2013-ban ne legyen rajta flash, szilverlájt, jáva és más alkalmazások, hogy ne tudjam megnézni az interneten azt amit én minden napos módon nézegetek, akkor szintén önmagában már ezért sem kellett volna.

    És akkor még nem is beszéltem arról, hogy ..., de hagyjuk. Ez egy fan-topik. Ki fogtok utálni, ha én itt a szarját részletezem. De higgyétek el, ezzel kellett volna kezdeni. Sokan, nagyon-nagyon sokan nem vettek volna tabletet. Mert számukra, számomra felesleges pénzkidobás az egész. Most Karácsonykor talán el is tudnám adni a kéthetes tabletemet, mert éppen hiánycikk, de nem erről van szó, hanem arról, hogy mi a fenéért vettem meg? Mert információ-hiányban voltam. Mert az Androiddal, a tabletel foglalkozó topikokban senki nem tette meg ezeket az összehasonlításokat. Senki sem vette a fáradságot, hogy a szart részletezze. Pedig leginkább erre lett volna szükség!

    Uff, én beszéltem!

Új hozzászólás Aktív témák