Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Beni2360 #805 üzenetére

    Én Gearbestről rendeltem és kedvezményesen volt 50 USD, amúgy ott 55, de nyugodtan próbáld meg azt az alis eladót, akit linkeltem - vásároltam már tőle, nagyon rendben van. Ha azt mondja, hogy az ő eszköze nem klón és minden telepíthető rá, ami egy gyári Beelink Mini MX Ver 1.0-ra, akkor nyugodtan rendelhetsz tőle, legrosszabb esetben visszaküldés és refund lesz belőle. Ha nem akarsz 10 USD árelőny kedvéért belemenni egy esetleges többhetes "tökölődésbe", akkor meg ott a Gearbest és a Geekbuying.

    DoItYourself leírása alapján: Innen le kell szedni az adott masinára való OE-t (az .img.gz-t, aztán ki kell tömöríteni), Win32 Disk Imager-rel ki kell írni az .img-t egy micro SD kártyára, eszköz kikapcsol, memóriakártya bedug, reset nyomvatart, boot, vár, újraindítás után pedig ha benne van a kártya, akkor az OE indul el, ha nincs benne, akkor pedig az android. Nekem elsőre sikerült, de nem tesztelgettem, csak a telepítést próbáltam ki.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák