Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz DoItYourself #6275 üzenetére

    H6400-as TV hangjához mértem mondom, ami már azért (mint TV) nem éppen alsó kategóriás. Tehát szerintem biztosan jobb az említett hangfallal, ha az összeköttetést is a legkompromisszummentesebben/legkevesebb minőségromlással lehetne megoldani. Erre eddig ezeket az ajánlásokat kaptam: 1, 2, 3 (illetve még a FiiO D3, de ez tekintve a BOX árát elég drága).

    Ezek kapcsán kérdezném, hogy ezek a "látszat" (Kínak noname+olcsó) ellenére biztonságos és jó minőségű ketyerék? Nem szeretnék se balesetet, se hogy e miatt süljön meg pl. a BOX, TV... Illetve, hogy utolsónak linkelt HDMI-hang leválasztós megoldás nem rontaná e a továbbküldött kép minőségét? A 2 megoldás közül melyiket ajánlanátok inkább (közvetlen SPDIF->analóg DAC vagy HDMI->analóg leválasztó)?! Még nem volt dolgom ilyen DAC-okkal és ha lenne itt konkrét tapasztalat velük, azt megköszönöm!

    (Jó, most átrágtam még 1x az összefoglalót, nem annyira szűkszavú, végül is a linkeken sok egyéb infó is elérhető, nem kritikának szántam. :N )

    A netezést én próbáltam android alatt, nem jött be. Akadozott a bevitel billentyűről, minden oldal mobil nézetben töltődött be.-> :( Hát ez kár, pedig jó lenne, ha erre is lehetőség lenne, nem lenne sokat használva, de ha valami érdekli és ki akar kutatni a neten, akkor jó lenne ha rendesen működne. A bevitelt egyébként bill.-zetes légegérrel gondoltam. Az én Q10 Pro-mon gond nélkül megy a netezés Chrome alatt. De akkor ezek a Box-ok ennyit tudnak ezen a téren? Ha chrome-ot rakja fel rájuk az ember akkor se lesz jobb? Mini MXIII-on is az van amit írtál? Neked milyen Box-od van? :F

    És köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák