Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz #45185024 #37046 üzenetére

    hát igen ez az ár nagyon kérdőjeles. Ugye az előzetes leakedek alapján szerintem a 2060 350 dollár körül lesz, jó esetben,de azért ismerve NV egoista hozzáállását sok minden függ mit jelent be AMD az év elején. ha megint DOOm videót mutogatnak mindenféle számok nélkül akkor nvidia beáraz nekünk elég rendesen.
    Biztos vagyok benne hogy az AMD olcsóbb lesz ebben a kategóriában. Ami gond lehet, hogy megint nem lépnek túl ezen a szinten, marad az Rx 580 vega 56-64 teljesítményszint,de ha azt jó áron adják akkor garantált a siker, én nem bánom.
    csak hát még sok a ha, mind AMD mind NV oldalon.

    ha a kinti árakat nézzük a Vega esetében, akkor annyit hozzátennék, a fenti 1050 TI- Rx 570 gondolatodra hogy az MSRP ára az 1050 TI nek 144€ az 570 nek meg 198 €, tehát reális mindkét kártya árazása és mindezeknek meg van a maga piaca. Ugye 1050 Ti lassabb, de cserébe kevesebbet eszik és olcsóbb kint , mint az 570.
    Sajnos nekünk magyaroknak másfajta gondolkodást kell használnunk a piaci erőviszonyok feltérképezésére és ez magyarázatot is adhat fenti felvetésedre, hogy kint éppen miért visznek annyian 1050 Ti-t az 570 helyett. Más ligában játszanak. valamint azért felejtsd el hogy a bányászat miatt ez az állapot pár hónapja normalizálódott.
    remélhetőleg nem lesz a 2060 170 K hisz a 2070 kerül annyiba már itthon is pls MSI 180 K Alzán. kint 499$ az EVGA megoldása ami azért elég felső kategóriás kártya.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák