Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz KillerKollar #5897 üzenetére

    Itt nincs mit kicserélni, az összes game benne van a tesztben, ami slágernek számít. NV-si ,és AMD-s is.
    Nem a Full HD felbontást néztem, hanem az 1600P-t. ;) A különbség pedig csak azért annyi, mert nem full grafon nézték. Köztudott, hogy a GCN sokkal jobban bírja a magas AA-t, csak úgy mint a magasabb felbontást. Így ez az eredmény még jobb lehetett volna, ha azt is benyomják. A 7970 lemaradása pedig nagyon egyszerű, oda is van írva. A 12.3-as drivert használták a sima verziónál. Majd a 670 gyorsabb, mint a 7970, LOL. 1600P-ben pedig ott a 8%. Ezeknek a kártyáknak ott kellene domborítaniuk, full HD már nem elég. Főleg CF/SLi esetén.
    De mint mondtam a sima 7970=7970 GHz E, sajnos vagy nem. Tehát fogom a csúszkát Cataban, és feltolom 1050-re, és megspóroltam 10k-t. Tehát többségében gyorsabb. Ez a teszt arra jó volt, hogy kiderült az órajel kiegyenlítés hatására a 7970 ott van a szeren. 1050-től pedig ugyan annyi OC van benne, mint egy GTX680-ban. Tehát az a 2-8% állandó marad, még kicsit nőni is fog, mivel C to C erősebb a GCN.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák