Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petykemano

    veterán

    válasz HSM #25320 üzenetére

    Megtehették volna azt, hogy eredetileg tervezett órajeleken jelentik be az eredetileg tervezett energiahatékonysággal, de értelemszerűen a jelenleginél alacsonyabb abszolút teljesítménnyel, igen. és a referencia modelleket a jelenleginél olcsóbban kellett volna adni úgy, hogy nem 20-30-50Mhz OC potenciál marad benne, hanem 200-250Mhz, amire nyilván a gyártópartnerek készítettek is volna gyárilag húzott kártyákat. Tehát a nem referencai modellek között nem lett volna különbség, pont ugyanazt lehetett volna kapni, mint most.

    Tehát:
    + versenyképes energiahatékonyság a referencia modelleknél
    + nagy OC potenciál
    ¤ partneri gyárilag húzott modellek teljesítménye és ára a jelenlegi kínálathoz képest változatlan
    - alacsonyabb teljesímény a kezdeti (ref) modelleknél
    - Energiahatékony referencia modelleket olcsóbban kellett volna adni

    Persze tudom, hogy bármikor megtehetem, hogy megveszem és leveszem a frekvenciát, és akkor megkapom az energiahatékonyságot. De én meg nem szeretnék ki nem használt teljesítményért fizetni.
    A kérdésem arra vonatkozott, hogy vajon, ha hajlandóak lettek volna lemondani arról a a 20-30 dollárról, amit az energiahatékonyságot beáldozva a magasabb teljesítményért elkérhettek, akkor vajon jobb megítélésű lett-e volna a termék. VAgy akkor épp az lett volna a baj, hogy milyen gyengusz?

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák