Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz RI/OS #1970 üzenetére

    intelnél se fix az órajel ha nem fixálod be - gondolom én -
    ha fix órajelet akarsz manual all core oc
    ha csak játék, akkor ami a csövön kifér, ha van mellette kódolás vagy egyéb ami izzasztja a cpu-t, akkor óvatos duhajként
    én személy szerint nem szeretem ha a cpu vagy win akarja kitalálni az aktuális órajelet, az idő, az idő pénz ( : és sok esetben kevésbé reszponzív végeredmény
    single core kisebb lesz ami így megvan, all core viszont stabil
    vagy ugye felcsűröd az energia sémát 100%-ra, de az sw-es all core oc kb
    idle terheletlenül nem sok különbség van fogyasztásban, mint idle cnq-val, de utóbbi esetben hirtelen dobálja a feszt és órajelet, összfogyasztásban nemhogy jobb, sztem még rosszabb is
    ha nincs manual oc, az 1,4v nem minden magra vonatkozik, 1-2 max amit felboostol, a többi kevesebbet kap

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz RI/OS #1970 üzenetére

    Tegnap nalam is elkezdett megint fagyni a beallitasom.
    Vagy az Infinity Fabric-el nem birja megsem az 1900MHz-et vagy a ramoknak nem jo valami.
    Nah mondom oke, alig van 1 oram jatszani estenkent, nem fogom most fagyasokkal szivni.
    Atraktam PBO OC-ra a 3600XT-met, mondanom sem kell 1.4v alatt nem volt a fesz, de ugye ez Oke sokak szerint.
    De az hogy jatekok alatt 83 fokig menjen fel full vizzel hutve... :Y :W
    Nekem is meg nagyon uj az AMD, szoval nem akarok nagy okossagot mondani, de ez a PBO nem annyira tetszik nekem, pedig azt hittem azzal akarom majd hajtani a leendo Zen3-at :U

    ...

Új hozzászólás Aktív témák