Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Timer #15763 üzenetére

    persze 2700-nél csapkodta' a feszt 2600 ellenében nálam is, de 12nm-nél még nem zavart - főleg mivel úgyis manual beállítást kap -
    úgy rémlett a 3800-ból majdnem mind tud all core 4,4-et értelmes feszen - ezért is néztem inkább azt az olcsóbb 3700 ellenében - , ha mégsem akkor lemondok róla, nagyon drága 2600-2700 relációt nézve, majdnem dupla áron megy mint a 3600, és igazából azt is max elvétve használom ki, megvárom a következő gent
    ramok is tökéletesen mennek, és nem stopolnak be 3000-nél mint 2xxx prociknál, de hagyom 3000@1,2v-on őket, majd esetleg következő gennél már cserélek ramot is
    én nem tettem fel új drivert, tökéletesen stabil minden, idle fogyasztás all core fix ,4,2-n 55w konnektorból, 2600-nál rosszabb volt
    prime blend értéket előbb futtattam huzamosabb ideig, most láttam 110w fölött a gépet ( : nyilván nem mindegy éppen mit számol, de 1600af-et nem láttam 150w alatt 4g-n, és 2700-et sem 3,7-en, jó ez így

    szerk:
    3600 tulajok, cinebenchen mennyi pontot kell kapnom, fix 4,2-es eredményeknek örülnék a legjobban :R cb20 már a módi'? csak tesztelném kell-e még némi + fesz, vagy így is kapnak eleget a magok

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák