Új hozzászólás Aktív témák

  • fudi2002

    veterán

    válasz RECSKA #8919 üzenetére

    Ma én is feldobtam még egyszer, gondoltam meglesem játékok alatt.
    Hát megint azt tapasztaltam, statikus részeket néztem, pl pályabetöltés utáni kép, egérmozgatás nélkül
    Hát akárhogy nézegetem, az ABBA ahol 4475-4525 közt ugrál, ott a 1.0.0.4 4325 és csak néha ugrik fel 4500-ra.
    3 ilyen helyet néztem, Sniper Ghost Warrior 3-ban, sajna mind3nál elvérzett.

    Ja és mégvalami, az egyszálas laza terhelést szoktam nézni hogy viselkedik, winrar->benchmark->multithreading kikapcs és közben hwinfoval is nézem hogy használja

    Abba: gyöngyörűen váltogat a két gyorsabb mag közt, 4575/4600
    1.0.0.4: nem csak ezeket a magokat használja, és néha udaugrik egy olyan magra az első CCD-n ahol vmiért 4400 körülre is beesik egy pillanatra. Sztem ebből adódik a játék alatti ugrálás is. Éshát van egy a CPPC funkció, gyanús ez nekem, mert az új biosban van olyan, hogy CPPC és a magok optimalizálása (amit írtam ha kikapcsoltam akkor botrányos volt, ugyanis egyszálasnál átugrott a másik CCD-re aztán egyszálas laza terhelésnél néha 4300-os magon ment, remek...) Szóval szerintem itt lesz a gond. Azt is hozzátenném, hogy sok helyen írták, hogy B450-en ez a funkció nem működik (szerintem nagyon is, csak szarul), viszont aki X570et használ lehet hogy semmi ilyen anomáliát nem fog tapasztalni.

    Úgyhogy Tomahawk Max tulajok, továbbra is a 341-es biost ajánlom.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

Új hozzászólás Aktív témák