Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Kvg #416 üzenetére

    Első gépem (saját választású, és összeszerelésű) amin ülök, és akkor mikor választottam nem tudtam semmit a gépekről (Egy hónapos utánajárás még nem market ismeret) Mostanra már tudom, hogy mikre érdemes figyelni, de attól még ez az első launch, amit nagyon nagy vásárlási potenciállal követek, de a fenti infó nincs meg.... Azért kérdezem...

    (#418) S_x96x_S Köszi, nézegetem! Igazából az újaknál az első sor tűnt fel, arra gondoltam, de a több infó jobb!

    (#420) S_x96x_S Akkor alap kérdésemmel, és linkeddel egyetemben: A kihozatal-javulás módosít-e bármit az első napos, és spekulatív utcsó napos polcon elérhető proci között, nagyobbat, mint a szilikon lottó?

    Inkább egyben: arra lennék kíváncsi, hogy X modell név alatt futó processzoroknál a konkrét gyártás változik-e, változhat-e nagyobb mértékű teljesítmény növekedést nyújtva, nagyobbat mint pl a nulla napos Bios, és a pl első hónap+-os Bios különbsége?

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák