Új hozzászólás Aktív témák

  • Gombair

    csendes tag

    Sziasztok!

    Vettem egy használt Vega 64 Strix kártyát. Előző tulajdonosnál hiba nélkül működött a kártya.

    Mielőtt beraktam volna a gépembe DDU-val letöröltem az előző kártya driverét. Amikor a Vega 64-et beraktam, és elkezdtem telepíteni a saját driverét egyszer csak eltűnt a kép (jelet kapott a monitor), nem a driver telepítésnél megszokott rövid képeltűnés volt, kb 10 percig nem is jött vissza, ezután reseteletem a gépet. Miután újraindul a gép a bejelentkező képnél megint elfeketedett, régi kártyával (R9 Fury Nitro) jól működött a gép.
    Ezután Safe modban ismét eltöröltem minden drivert, majd normál módban, driver telepítés nélkül ismét elfeketedett.
    Újratelepítettem Windowst, telepítés végén ismét elfeketedett, ismét safe mod és DDU, leválasztottam a gépet netről, letiltottam Windows automatikus hardver driver telepítését és azóta AMD-től letöltött driverrel szépen működik a kártya.

    Windows 10 Education-t használok. MSI Z97 Gaming 5 alaplapot egy i5 4690k-val.

    Valaki találkozott már ezzel a jelenséggel, ha igen van rá valami megoldás, vagy letiltva kell hagyni Windows hardver frissítést?

Új hozzászólás Aktív témák