Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz myckey #5024 üzenetére

    "Mivel úgy is helyén lenne a hűtés."

    Ezt majd csak utólag fogod tudni megítélni, most még nem.

    "De nem kenyerem ez a oda vissza mutogatás."

    Semmi ilyen nem történt. :N
    Nem szándékoztam belerombolni az új kártya flashbe, tudom milyen jó móka, pusztán azért éreztem érdemesnek postolni, mert még mindig hiány van a kártyákból, rendelések jönnek mennek, nagyon hamar elfogynak és a közölt értékekre annyira pozitívan/meglepetten reagált mindenki, hogy simán benne volt a pakliban hogy lemondásra kerülhet egy-egy élő megrendelés vagy eldöntött márka.

    Na ez az amit indokoltlannak érzek egy APU-val hajtott 480as kapcsán/alapján, semmi több.
    Amint alárakod az i5-öt megbocsájtod majd nekem amiért pont most felhoztam, tényleg no offense szándékkal írtam! :B :R

    Egy-egy VSR@1440p-s mérés egyébként sanszosan eliminálhatja a 3Ghz-es APU FHD-ban mérhető alkalmatlanságát, kvázi Firestrike Extreme (1440p), Valley/egyéb játékok ebben a felbontásban már sanszosan megdolgoztatják annyira a kártyát/GPU-t, mint amennyire majd az új proci fogja azt lazán, 1080p-ben. :K

    (#5026) and1ao:

    Nálam egy 5Ghz-es FX hagyott némi FS GS-t 280X-ben, ami jóval gyengébb kártya a 480nál, megjegyzem A8@3Ghz-hez képest még mindig egy űrhajó kb.., sokkal erősebb.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák