Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Szinte szégyellem, h egymás oltását megszakítom... :B

    Vectra: hangja nincs, simán gurul, igaz csak picit mentem vele. Motorja olajos, olajat eszi -> opel dolog, persze nem mindegy, h mennyit, de ez ilyen :(((
    Amúgy nagyon rendben van, családnak is tetszik. Nekem meg ez sem annyira, mint a focus vagy a renault. Ezek a kocka formák nem jönnek be, lehet futurisztikus meg minden, de nem szép. Focus ívei, vagy a renault belter más kategória szvsz, de ízlésről nem kell vita, nekem ez csak opel. Üléseken új huzat, a gyári is hibátlan. Szélvédő repedt, de cseréltetik eladás előtt. 900k-ra akarják hirdetni, mert úgyis alkudnak... 850 is elhangzott, annyiért megéri? :U Focushoz képest igen, Renaultban ha lenne jóféle, akkor azért átgondolnám... Megane II a 2008 és utániak a jobbak... 1 milla felett indul. körüli Laguna lehetne még, 600 k-tól indulnak.
    [link], ez a közelben van, meg is tudnám nézni. :U
    Miket érdemes még nézni? kb. ezen a vonalon, focus, laguna, megane, 307sw, 407sw, picasso, corolla verso, más nem jut eszembe... Sajna 307/407/toyota drága már. Picassoban meg olyan színek vannak hogy ehh...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák