Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Szpisti #11026 üzenetére

    Leginkább kényes a Metro Exodus Enhanced Edition-ra minden beállítás MAX ra minden effekt bekapcsolva! virágbolti verzió, RTX2080 al hibátlan volt, több mint 40.órát toltam bele vele hiba nélkül

    2560x1440@144Hz FreeSync bekapcsolva, de próbáltam kikapcsolni úgy sem jobb van hogy már a menüben kifagy van hogy 3-5.perc van hogy 30-50 perc után csak teljesen random, fekete képernyő, majd néhány sec és a monitor kikapcsol hogy nincs jel! (a játék fut tovább mert hangok vannak lőni tudok stb..)

    tlac : alapból ki van kapcsolva a Enhanced Sync, nem is piszkálok semmit a radeon settingsbe, volt javaslat arra is hogy kézileg csak a drivert feltenni tehát semmi körítés, de úgy se változik a helyzet!

    Jacek : már mindent próbáltam BIOS-ban is aminek köze lehet a VGA-hoz még azt is aminek nem, sőtt volt full default érték betöltése is és úgy próbáltam úgy se változik semmit, és természetesen próbáltam a Resizable Bar-t is ki be kapcsolva!

    A tegnapi 21.7.2 vel is próbáltam előbb, kb 20 percet bírta és jött a feketeség :U

    Raggie : 10 játékból 3nál csinálja, a többi hibátlan 6-8.óráig is hiba nélkül mennek egyhúzomba! Ha hibás lenne a VGA akkor mindegyik játéknál csinálná ami 100% ra terheli a GPU-t de ott még kitolt power limittel 350W os fogyasztással sem fagy egyik game sem!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák