Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Create.

    Topikgazda

    válasz Televan74 #14050 üzenetére

    Hát amit én láttam bajnak (mert nem minden a grafika, azzal nincs is gond amúgy, bár azt se lehet kiemelkedőnek nevezni), az a bugoló üzenetek/tárgyak, szem kirajzolás, aszfalt alá beeső jármű, vagy éppen te kifele az autóból/leesel a map alá, bugos gps, stb. Na ezek még annyira nem is vészesek, ezek javítva lesznek tuti. A fő problémám a játékkal az a mérhetetlenül hülye ai , amit tuti nem javítanak. Mi az, hogy rálősz egy golyóálló autóra és kiszáll belőle, ahelyett, hogy elütne vagy valami, ha dudálsz, semmi reakció meg ilyenek, szerintem ez a része nagyon gáz a játéknak. Amit nem értek még, az megint az, hogy miért nincs a játékban kinézet módosításra lehetőség, semmilyen szinten se. Ezeket kellett volna csinálniuk még egy éven át, hogy ne az legyen az ember érzése, hogy 2010-es szintű játékkal játszik (de már akkor is gáz volt). Nem ezt harangozták agyon, hanem hogy milyen élet lesz, meg micsoda korszakalkotó dolgok lesznek benne, erre kb semmi, ez nextgennek semmilyen szinten nem lehet nevezni. És amit most csináltak az szerintem a rajongók szemen köpése kb. Kíváncsi leszek a refund adatokra, ha közlik egyáltalán majd.

    De mondom maga a sztori, az alapötlet az jó, csak a kivitelezés egy undormány szerintem, pc-n is. A fizikára meg az aira kellett volna még egy év simán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák