Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Pista0001 #99177 üzenetére

    :K
    Ha időközönként nem játszogatnék az SC2-vel, még a C2Q-s gép is ellötyögne. :D
    Zen3: naná hogy nem, agyaltam a 12100-on is, de tudom hogy az IGP-je finoman szólva is harmatos, miközben ugyanúgy 4/8-as, és lap is kellett volna, 6/12-es i5 már túl drága, IGP ugyanúgy gyenge.
    Zen 3-hoz meg van 2 tartalék lapom, ram adott volt, fő gépből jött ki, oda 4400-as Patriot Viper Steel ment, samu b-die ramok, 13600k szereti (innen tudom, hogy az Intel IGP gyenguszka, SC2-re).
    A "kis játszós" jó eséllyel indul, de csak a 1050ti miatt, meg persze nem mindegy a felbontás sem. Volt nálam 1050ti 2 hétig nemrég, próbáztam a VGA-t, mert gyanús volt, tette a dolgát, hibátlanul futott (egy Palit Storm egy ventis ITX válozat, nagyon hüvős volt és halk is). A kis játszóst amúgy egy CPU csere megdobná, i7-47xx-re (a K-s tutibb, ha nem tudod húzni akkor is, nagyobb base clk és turbó clk).
    Lenovo laposon is megnéztem, i7-4700MQ és nVidia GT730M-el, hát, low-ban elkarcolt.
    Még valami: a mérések nem sima játék közben készültek, ezek Coop game-k voltak, ez jobban terhel mint az 1v1/2v2 és a campaign - ezekhez sokkal kisebb hardver is elég.
    Az SSD inkább a W10 miatt kell, a HDD-t felzabálja csúnyán.
    Most hogy az FX-es benchpadot vallatom, azért még itt is van difi az SSD-n és a HDD-n futó XP SP 3 Freedom között, főleg a rendszer és a progik első betöltése között, de még egy másolásnál is gyanús. :)

    Meg tudjuk nézni a replayeket, akkor ugyanazt fogod látni amit én, a töbi csak a gépedtől függ. :U

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák