Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz r0b3r #72779 üzenetére

    Jó az a korai P-II. Gondolkodom hogy az SS7 CPU-sor végeztével, összehasonlításként a P-II is szerepeljen kisebb és teljes órajelen, ugyanígy a R9800Pro overkill hatásával párosítva. A 450- es már elég ritka jószág, a még létezők valszeg gyűjtőknél vannak már.

    (#72780) alvaro : ennyire részleteiben nem tudtam. A gyosrs+L2 cache- s prociknál a DOS programok runtime errorja ami régóta feltűnő, főleg amit Borland fordítóval készítettek. De valszeg az ilyen spekulatív végrehajtási módok is közrejátszanak. Az újrafordítás pachelt Borlanddal jó lett a saját programjaimnál is, előnye hogy a módosított bináris egyaránt fut régi és újabb procikkal is.
    A tesztsorom pedig eléggé szubjektív összeállítás, de azt szoktam mondani hogy az FPS játékhoz kell a legtöbb FPS. Feltűnő még hogy az Intel a 3DM2001- ben az FSB növelésével fokozatosan megy az alapórajeles K6 fölé. A korai Core2Duo is a magas 2001- es eredménnyel tudta megverni, a korban hasonló AMD- t (meg a nagy OGL teljesítmény is hozzátett azért).
    Valamint ami retro szempontból még feltűnő, ha megnézem az összes eddigi SS7 eredményt a táblázatban, a 112- es FSB- vel a Landmark video 20k fölé ment (érdekesség, nyilván nem pontos/diszkrét értékek csak), tehát az AGP- s rendszer itt már eléri DOS alatt a 486 VLB(SIS471) és a gyorsabb 486PCI(FIC 486-PI03) szintjét :DDD

    (#72783) gban : a visszatöltést el is felejtettem említeni, én a lapon levő 4 pines betáp, 2 szélső tüskéjére csatizom az elemtartót (jumpert leszedem), gyárilag lehet is direkt ilyen célra kapni ezt a formációt készen, fillérekért - a fotón középen - , előnye hogy hosszú kábellel adják, bárhova rögzíthető, ezáltal az elemcsere kényelmes. Bár az elemek természetes kisülése előbb következik be mint a fogyasztás miatti lemerülés, a CMOS rendkívül keveset fogyaszt.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák