Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz flymi #55594 üzenetére

    Csak hangos.
    Nem csapágyas a venti, de 2db 4cm-es süvöltő coolerrel ki lehet engem üldözni a világból, főleg hogy nyitott minden retro gépem.
    Miről maradtál le?

    Sajnos a barton Athlon XP nem stabil 200-as fsb-n 2.2 GHz-en. Azt hittem már a vga szart be, átnéztem pasztáztam én marha. Aztán beraktam egy 9800pro-t és ott is a 3dm 03 ugyanúgy a 2. Rész elején fagyizik...
    Szorzót 9-re véve egyből jó lett.
    Meddig érdemes feszt emelni?

  • Bile Demon

    őstag

    válasz flymi #55594 üzenetére

    arn hozta fel a témát, aztán beírtam a hardveraprós keresőbe, hogy "enermax"...és ma már a külső tisztogatáson is túl van. :)

    Vannak a házán apró rozsdapöttyök, amúgy korának megfelelő állapot, bontatlan, csak enyhén poros a belseje, kissé hangos, mert nem szabályozza le eléggé a ventilátorokat, viszont rendes légáramot csinál. Feszültségek stabilak.

    Az FSP viszont jó vétel volt szerintem, először azt hittem nem indul, aztán kiderült, hogy baromi halk. Kikímélt darab, pormentes a belseje és a ventilapátok is. Ránézésre nem volt szétszedve. Valami tisztaszobában lehetett, egy olyan gépben, ami drága volt és be se merték kapcsolni... :DDD

    más:
    SB Live!
    Került hozzám egy MODEL SB0060
    Tesztelt, működő állítólag.

    Érdekessége, hogy kézzel rakták össze... :W
    Biztos leállt a gyártósor és befogták a kis kínaiakat gyártani.
    Először azt hittem, hogy valaki ezen gyakorolta az alkatrészek ki és visszaforrasztását, aztán elvetettem, mert az összes kis ellenállás, kondi ilyen. Sok az ón, ferdén van beültetve, elemelve, borzalom, mintha csak én csináltam volna.
    Vannak hiányzó alkatrészek is, talán gyárilag is olyan, majd ha találok képet a neten összenézem.
    Még nem tudom, ki merjem e próbálni és melyik lapban.

    Egyébként mi várható ettől a kártyától?
    MIDI-ben mit tud?
    SB emuláció Win98 alatt?

    Bruhe

Új hozzászólás Aktív témák