Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz Balathruin #33085 üzenetére

    Sajnos satásat nem tudtam venni. Ami lett volna, az piszok áron adták. 3-4000 ft-t is elkértek érte. :Y :D Én meg sokat nem akartam költeni. Úgyhogy ez még nem satás változat lett. De láttam futni a gépet, kondik jók, úgyhogy reménykedem. Egyébként a gazdája megbízásból árult ilyen kacatokat, több mindent rám akart sózni. A lapot hoztam el végül 256 mega rammal. A másik kétszázzal nem indult a lap. Így adtam érte egyezer forintot. :))

    A cpu nem tudom mi, már rajta a hűtő. Amíg nem indul el a gép, addig passz, péhán vettem 500 forintért. :C

    Még folyamatban egy üzletem 512 ddr2 ramot akarok cserélni 512 ddr1-re. Ha még elérem az illetőt. :F

    Házam táppal volt elfekvőben. Ilyen compaq szörny, kb 20 kilós ház. Táppal. Régen ez volt a szerverem háza. A 80 gigás pata hdd is onnan van. Billentyűzet, egér és dvd meghajtót kaptam apósomtól, az ő lomjai között voltak.

    A gpu volt a legrágább, passzív 9200 se kártya 1500 forintot fizettem érte. Már csak monitor kell. Azt elvileg a hétvégén veszek hozzá.

    Az egész amúgy onnan indult, hogy az első jó gépem is socket a-s volt. Nagyon szerettem, egyetemi ösztöndíjból raktam össze. Sajnos már eladtam, de nagyon szép emlékeket idéz. Amióta kertes házban lakunk, azóta szeretném a műhelyemet berendezni, gatyába rázni. Asztal, satu, szerszámok stb. Nah hát persze pc is kell oda. Sőt az lesz szinte az első. :C Lesz kis főző sarok is, azt tervezem, úgyhogy kell a gép. Valami videót nézzek, vagy épp mp3-at hallgatni jó lesz ez még. Az assszony meg nézheti a szulejmánt miközben keveri a lekvárt.... :))

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák