Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz Fenyő #18565 üzenetére

    Erről a kiforrasztásról, hőlégfúvózásról jó lenne bővebbet tudni. Nekem olyan pocsékul megy, hogy mindig marad benne forrasz, úgy kell kitördelni a stuffot, az meg leszedi a forrszem egy részét :Y 3-4 kéz kellene hozzá, hogy kijöjjön a cucc.
    Arról nem szólva, hogy, ha elkezdem a proci hőlégfúvni, gondolom marha jót tesz a tranyóknak benne. :F
    Beforrasztani elég pofásan sikerül, úgy néz ki, mintha gyári lenne, hogy a produkció után működik is-e, az más kérdés :D
    Ha van is ilyen konnektor, nem tudom melyik lehet, nincs érdemi info feltüntetve.
    Az AT csati mellett is van 4 tüske jumper nélkül, találjam ki mire való, lehet, hogy valami billentyűzetszabványt lehet kapcsolni rajta és el sem indul, ha nem tuti. :F
    Azt is ki kell még nyomozzam, hova jön a power, turbo, reset, LEDek, kulcs, stb. :W
    A többi jumper meg rejtély, lehet felszáll a mérőfüst, meg az amperszag, ha így alapból összerakva ráküldöm a feszt. :(((

    Köszi az infót ilyen marhára beszerezhető FPU-k mellett kísérletezni sem érdemes :O

    486-ból mi volt a csúcs? Nekem cyrix DX4 100MHz van maxban. Volt ebben már beépített FPU?

    Trident8900C-m van. A D mivel tud többet? Gondolom Deluxe, a C meg a Cudar változat. ;]

Új hozzászólás Aktív témák