Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fenyő

    őstag

    válasz envagyok #100223 üzenetére

    Ja, hogy Intel brand lap, hát ha award biosos, akkor meg lehet próbálni bios patchelni, de gyári biossal akkor az valszeg csak Intel procikat eszi.
    Fullos K6-3/+ SS7-es rendszerhez bármelyik vga gyártót is választhatod (bár a Fury Maxxhoz nagyon kevés lesz a proci), de ha ragaszkodsz a 99-es drivrekhez akkor valószínűleg a 3dfx-et leszámítva, csak 1x-es agp-vel lesz stabil, mondjuk ez nem túl nagy érvágás mert amúgy is proci inkább a szűk keresztmetszet. Ha mehet újabb driver is, akkor tnt2-höz a 8.05-ös volt a legjobb ss7 alá (saját tapasztalat, de rákeresve mások is hasonló következtetésre jutottak pl1, pl2), Ati Rage128 Fury Pro-hoz jó Ati utolsója (2001 körüli), savage4-hez 8.20.31-es (ha van hozzá bios frissítés azt is érdemes feltenni, Diamond, Creative stb karikhoz biztos van), G400-hoz nem tudom melyik a legjobb, de biztos nem az utolsó, ilyen 2001 környékivel lesz valószínűleg az is legjobb. Mondjuk ha van bőven miből válogatni, akkor azt is csinálhatod, hogy főkártyának beteszed a Matroxot, ha az ebmb supported címek az érdekesek, és egy V2-es a glidehoz, ha pedig inkább metálra zúznál, akkor meg a Savage4 Extreme mellé.Ha Savage 2000 is játszik, ez már jobb mint a Tnt2u ált. ahhoz szintén nem a legutolsó driver a legjobb, hanem az utolsó előtti. Ha csak egy kártya játszik, akkor inkább a v3 vagy tnt2 közül választanék, előbbit a glide, utóbbit a talán legjobb opengl miatt, az Ati Rage-et vhogy nehéz igazán szeretni, pedig d3d-ben és különösen 32 biten jó (de nem tud pl 8 bites textúrákat), és 2D képe is szép, már-már Matrox szint, szóval itt tényleg nincs igazán megszabott válasz, egyéni preferencia döntheti csak el.

    sidi: Sajnos BladeXp-vel én sem találkoztam, bár a maga idejében nem volt drága, de nem sokan vehették, így az a már-már szokásos helyzet állt elő, hogy ami sikeres volt a maga idejében, az ma könnyebben a beszerezhető, ami meg relatíve bukás volt, az mostanra szent grál lett :DDD . 3Dimage meg a Blade3D nem volt ritka a maga idejében, és talán még ma sem annyira nehéz egyet fellelni, legalábbis, amikor úgy 10 éve beszereztem 1-1-et belőlük nem volt nagy kunszt.

    [ Szerkesztve ]

    Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Új hozzászólás Aktív témák